WOODFOX

WOODFOX

Oleme Sinu jaoks, kui soovid oma koju midagi erilist, kvaliteetset ja käsitööna tehtut. Erine massist, ole omanäoline ja too ka linnakoju looduslähedust. Meid saab jälgida ka Facebookis @woodfoxeesti ja Instagramis #woodfoxeesti.

Tammepuust seinakell

Tammepuidust seinakell

Tammepuidust seinakellasid saab tellida läbimõõduga 290 mm ja 350 mm, kellaplaadi paksus on 20 mm. Valida on nii mustad kui hõbedased seierid. Soovi korral saab peale graveerida ka nime või ettevõtte logo. Vastavalt teksti või pildi suurusele lisandub toote hinnale graveerimise tasu. Sobib ideaalselt kingituseks! Hind 55 € ja 65 €.

Tammepuidust lauakell

Tammepuidust kella mõõdud on 120x120 mm. Hind 35 €.

Tammepuidust lauakell

Tammepuidust kella mõõdud on 180x260 mm. Hind 30 €.

Kuumaalus

Tammepuidust ja keraamilise plaadiga kuumaalus. Mõõdud 13x170x146 mm. Keraamilise plaadi värv on Sky blue. Viimistletud Osmo õlivahaga. Hind 15 €.

Tammepuust pudeliavaja

Korgipüüdjaga pudeliavaja

WOODFOX korgipüüdjaga pudeliavajad on valmistatud kvaliteetsest tammepuidust. Tänu avaja tagaküljel olevale tugevale magnetile püüab see kinni kõik korgid. Avajat saab kinnitada magnetiga külmiku külge või kruviga seinale. Tootele on võimalik graveerida sobiv logo või tekst. Mõõdud 78x180x16 mm. Sobib ideaalselt kingituseks! Hind 35 €.

Tammepuidust lõikelauad

Freesitud äärega massiivsed tammepuidust lõikelauad. Mõõdud 30x440x280 mm. Töödeldud õliga. Hind 38 €.

Soovid meiega koostööd teha?

Võta ühendust